Algemeen > Samenwerking met...

Acupunctuur

Frank Roosen: www.frankroosen.com

Naomi Welkens: www.acupunctuur-tilburg.nl

Angelique Wagenaars: 06-13277686

Allergie

Marjolein de Wit: www.marjoleindewit.nl

Babymassage

Ingeborg Coppens: www.ingeborgcoppens.nl

Cora Rooyakkers: http://therapie-lichaamsgericht.nl/cursusbabymassage.html

Borstvoeding

Borstvoeding Brabant: www.borstvoedingbrabant.nl

Karin de Graaf: http://www.borstvoedinghulp.nl/

Dietiste

Dietistengroep DITO: www.dietistengroep-dito.nl; meerdere diëtisten bij onze praktijk aan de Lage Witsiebaan.

Maaike Boogers: www.maaikeboogers.nl; Spreekuur bij onze praktijk aan de Lage Witsiebaan.

Sandra Somers: www.somersvoedingendieet.nl; Spreekuur in de Reeshof.

Fysio- Ceasar- en Mensendiecktherapie

Fysiotherapie Tilburg Reeshof: www.fysiotherapietilburgreeshof.nl. In deze praktijk houden we spreekuur in de Reeshof.

Fysiotherapie Dalem Zuid: http://www.fysiodalem.nl/ Een adres in de Reeshof voor wanneer je rug- of bekkenklachten hebt. Binnen deze praktijk wordt tevens de cursus ZwangerFit gegeven: een leuke, zinvolle cursus voor tijdens en/of na de bevalling.

Stuivesant fysiotherapie: http://www.stuivesant.nl/; In deze praktijk worden ook de cursussen zwangerfit en moederfit gegeven. 

Mensendiecktherapeut: http://www.oefentherapie-in-tilburg.nl/ Een adres in Tilburg voor wanneer je bekkenklachten hebt.

Caesartherapeut: http://www.beter-in-beweging.com/ Een adres in Tilburg voor wanneer je bekkenklachten hebt.

Ceasartherapeut: www.cesartherapie-tilburg.nl

Bekkentherapeute: www.fysiotherapiegoirle.nl

Haptonomie

Rian Heyne: www.sentirehaptonomie.nl

Michel van der Aa: www.medicalkinetics.nl

Homeopatie

Maartje Kuiper: 013-5356017; telefonisch spreekuur op ma, di, do en vrij van 9.00-10.00 uur

Kraamzorg

Kraamzorg Thebe: www.thebekraamzorg.nl

Kraamzorg Homecare: www.kraamzorg-homecare.nl

Kraamcentrum Careyn: http://www.careynkraamzorg.nl/

Opvoedingsvragen

Tineke Brug: www.speltherapie-ouderbegeleiding.nl

Reflexzonetherapie

Mieke Stoltenborg: www.reflexologie-tilburg.nl

Els Dekkers: www.reflexed.nl

Lianne Groffen: www.liannegroffen.nl

Samen leren bevallen

Ingrid van Oosterhout: www.ingridvanoosterhout.nl

Lieke Donkers: www.samenbevallen.nl

Petra Koolen: www.samenbevallen.nl

Yoga

Ingeborg Coppens: www.ingeborgcoppens.nl

Yvonne Langenhuijsen: www.yogatilburg.nl

Loes Danen: www.yogaloose.nl

Marjon van Dooren-Smulders: 013-5421541

Ziekenhuizen

TweeStedenZiekenhuis: http://www.tweestedenziekenhuis.nl/

Elisabethziekenhuis: http://www.elisabeth.nl/